O Klinice

Klinika młodości to wyjątkowe i klimatyczne miejsce w którym nie tylko odpoczniesz, ale przede wszystkim profesjonalnie o Ciebie zadbamy. Nasza ponad 200 m nowoczesna przestrzeń przygotowana jest do realizacji naszych zadań i postawionych celów, a najważniejszy z nich to satysfakcja klienta.

Klinika młodości to przede wszystkim Zespół najlepszych specjalistów pracujący na co dzień po czujnym okiem Pani doktor Izabeli Załęskiej, dla której perfekcyjne wykonanie każdego zabiegu jest nieodzownym elementem pracy każdego dnia. Bezpieczeństwo klienta, higiena, komfort i profesjonalizm to określenia którymi często sami Państwo nas opisujecie.
Nasza nazwa zobowiązuje. Klinika młodości to miejsce, gdzie mamy za zadanie zatrzymać czas, czasami troszkę go oszukać, ale także zadbać o młodzieńczy stan ducha. Kosmetologia estetyczna, profesjonalna pielęgnacja twarzy i ciała, nowoczesna kabina do pedicure, znakomicie wyposażone stanowisko do manicure, sauna IR, solarium oraz istotny element naszego wyglądu czyli salon fryzjerski to nasze narzędzi w pracy i walce o Twój estetyczny wygląd.
Nie chcemy Cię zmieniać, nie chcemy byś jutro była kim innym… My chcemy podkreślić Twoje naturalne piękno….

Serdecznie zapraszamy

Nasz Zespół

Dr n. med. Izabela Załęska

Międzynarodowy ekspert w dziedzinie Kosmetologii estetycznej. Wieloletni praktyk, trener, a także nauczyciel akademicki, w tym także na studiach podyplomowych dla lekarzy. W latach 2011–2015 pełniła funkcję Dziekana i Rektora w placówkach niepublicznego szkolnictwa wyższego związanego z kosmetologią. Współtwórca linii kosmoceutyków brytyjskiej firmy Body Empire. Adiunkt i Kierownik Zakładu Kosmetologii  Profesjonalnej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Koordynator kierunku Kosmetologia w PPWSZ w Nowym Targu. Członek międzynarodowej organizacji Society of Cosmetic Scientists oraz ekspert Instytutu Praktyki Zabiegów Estetycznych.  Dr Izabela Załęska to także specjalista na co dzień pracujący w Klinice Młodości w Krakowie oraz klinikach medycznych LuxMedica i SW11 w Londynie. Autorka licznych publikacji oraz artykułów popularnonaukowych i eksperckich związanych z jej specjalizacją zawodową. Prelegent wielu konferencji tematycznych i naukowych w swojej dziedzinie.

„per aspera ped astra” – przez ciernie do gwiazd, bo nie zawsze wszystko jest proste, ale drobne niepowodzenia tylko mnie motywują do dalszego szukania i poszerzania swojej wiedzy i umiejętności

W mojej pracy w Klinice przyświeca mi zawsze niezwykle mądre zadnie wypowiedziane przez Giorgio Armani „I prefer to look at a natural woman. A woman should be courageous to become older, not be desperate to look younger than her age”. Dlatego też staram się zawsze podkreślać naturalne piękno,aby nigdy nie stać się kimś,kim nie jesteśmy…

Magdalena Borchert

Stylista fryzur

Strzyże i koloryzuje od 2000r. W tym czasie pogłębiała swoją wiedzę i umiejętności ,uczestnicząc w wielu pokazach i szkoleniach fryzjerskich potwierdzonych certyfikatami. W pracy ceni sobie dobry kontakt z klientem oraz dokładność ,precyzyjne strzyżenia oraz wielotonowe koloryzacje to Jej ulubiona dziedzina. Chęć dążenia do perfekcji w zakresie fryzjerstwa oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe poskutkowało ,stworzeniem miejsca w naszej Klinice z ciekawym klimatem, w którym możemy swobodnie realizować swoją pracę ,gwarantując tym samym poczucie rzetelnej usługi z użyciem profesjonalnych kosmetyków na których pracują najlepsi mistrzowie fryzjerstwa na świecie.

Swoją pracę zwyczajnie lubi wykonywać ,spędzając w niej połowę życia gdyż drugą połowę aktualnie poświęca wychowując dwójkę dzieci.

Anna Zych

Kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia o kierunku kosmetologia. Praca to jej ogromna pasja, dlatego na bieżąco śledzi innowacje z zakresu kosmetologii i uczestniczy w wielu szkoleniach. Nieustannie podnosi poprzeczkę w swoim rozwoju. Kocha pracę z ludźmi i uzyskuje niesamowitą motywację dzięki zadowolonym klientom. Jej motto życiowe: „Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”

Krzysztof Kwela

Certyfikowany Chirurg w zakresie Medycyny Estetycznej. Twórca Firmy Centrum Medyczne KWEL‐ MED w Bydgoszczy. Ukończył międzynarodowe studium w zakresie Medycyny Przeciwstarzeniowej uzyskując Brukselski Dyplom Lekarza Światowego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Przeciwstarzeniowej. Dzięki temu w profesjonalny sposób, zgodnie z najaktualniejszymi standardami, pomaga w uzyskaniu atrakcyjnego wyglądu, dobrego samopoczucia i wysokiej samooceny. Jest zwolennikiem terapii małoinwazyjnych, bezpiecznych i bezbolesnych. Jego metody terapii są zindywidualizowane i dobierane do potrzeb każdego Pacjenta.

Karolina Szal

Kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego o kierunku kosmetologia medyczna. Nastawiona na auto rozwój w celu osiągnięcia profesjonalizmu. Dlatego w dalszym ciągu poszerza i aktualizuje swoją wiedzę poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach potwierdzanych certyfikatami. Umiejętność słuchania i empatii pozwala jej szybko dostrzec potrzeby klienta. Preferuje działanie holistyczne. Otwarta na nowe wyzwania zawsze wywiązuje się z zobowiązań. Jej pozytywne nastawienie i uprzejmość zapewniają komfort każdej wizyty. Sprawą priorytetową jest dla niej zadowolony klient.

Anita Zdeb

Manager Kliniki

Obsługa recepcji odpowiedzialna za kontakty z klientami.Z wykształcenia socjolog z zawodu handlowiec, trener ,szkoleniowiec od 26 lat związana z branżą kosmetyczną i nie tylko.Praca z ludźmi daje ogromną satysfakcję a uśmiech zadowolonego klienta jest najcenniejszą nagrodą. „W życiu ważne są trzy rzeczy, wybór ,szansa, i zmiana.Musisz dokonać wyboru, skorzystać z szansy jeśli chcesz coś w życiu zmienić.”

Bożena Podobińska

Trycholog

Wysokiej klasy specjalista w dziedzinie trychologii, której pasja i codzienne dążenie do doskonałości jest gwarancją wysokiego standardu wykonywanych usług. „Trychologia to nie tylko moja codzienna praca, ale przede wszystkim, pasja i chęć niesienia pomocy wszystkim borykającym się z problemami dotyczącymi skóry głowy i włosów. Jako Kobieta wiem, jak ważny jest wygląd zewnętrzny, a włosy są jednym z atrybutów naszej kobiecości”. Poprzez doskonalenie zawodowe mgr Podobińska stale rozwija swoje umiejętności pomagając przywrócić zdrową skórę głowy i włosy.

Zdjęcia z kliniki

Nasze referencje

''

Świetna atmosfera, profesjonalna obsługa. Doradztwo w zakresie koloru włosów, pielęgnacji. Dziękuję i pojawię się ponownie.
Pani Anna
To kolejna moja wizyta w salonie - i na pewno nie ostatnia.
Panie są profesjonalne, mają wiedzę i doświadczenie. No i fantastyczne fotele do masażu, świetna kawa i pełen releks. Czuję się tam jak na wakacjach.
Pani Anna
Cóż więcej mogę powiedzieć - Pani Iza jak zawsze - profesjonalistka!!!!!!
Pani Magdalena
Od włosów po buzie - po każdym zabiegu wyjdziesz zadowolona. Dziewczyny są bardzo mile i profesjonalne. Maja tez fajne oferty w dobrych cenach. Polecam!

''