O Klinice

Klinika młodości to wyjątkowe i klimatyczne miejsce w którym nie tylko odpoczniesz, ale przede wszystkim profesjonalnie o Ciebie zadbamy. Nasza ponad 200 m nowoczesna przestrzeń przygotowana jest do realizacji naszych zadań i postawionych celów, a najważniejszy z nich to satysfakcja klienta.

Klinika młodości to przede wszystkim Zespół najlepszych specjalistów pracujący na co dzień po czujnym okiem Pani doktor Izabeli Załęskiej, dla której perfekcyjne wykonanie każdego zabiegu jest nieodzownym elementem pracy każdego dnia. Bezpieczeństwo klienta, higiena, komfort i profesjonalizm to określenia którymi często sami Państwo nas opisujecie.
Nasza nazwa zobowiązuje. Klinika młodości to miejsce, gdzie mamy za zadanie zatrzymać czas, czasami troszkę go oszukać, ale także zadbać o młodzieńczy stan ducha. Kosmetologia estetyczna, profesjonalna pielęgnacja twarzy i ciała, nowoczesna kabina do pedicure, znakomicie wyposażone stanowisko do manicure, sauna IR, solarium oraz istotny element naszego wyglądu czyli salon fryzjerski to nasze narzędzi w pracy i walce o Twój estetyczny wygląd.
Nie chcemy Cię zmieniać, nie chcemy byś jutro była kim innym… My chcemy podkreślić Twoje naturalne piękno….

Serdecznie zapraszamy

Nasz Zespół

Dr n. med. Izabela Załęska

Międzynarodowy ekspert w dziedzinie Kosmetologii, specjalista z zakresu Kosmetologii Estetycznej, Medycznej i Leczniczej. Wieloletni praktyk, trener, a także nauczyciel akademicki, w tym także na studiach podyplomowych dla lekarzy. W latach 2011-2015 pełniła funkcję Dziekana i Rektora w placówkach niepublicznego szkolnictwa wyższego związanego z kosmetologią. Współtwórca linii kosmoceutyków brytyjskiej firmy Body Empire. Adiunkt i Kierownik Zakładu Kosmetologii  Profesjonalnej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Koordynator kierunku Kosmetologia w PPWSZ w Nowym Targu. Członek międzynarodowej organizacji Society of Cosmetic Scientists. Szkoleniowiec grupy Loreal Polska. Dr Izabela Załęska to także specjalista na co dzień pracujący w Klinice Młodości w Krakowie oraz sieci klinik medycznych. w Wielkiej Brytanii. Autorka licznych publikacji oraz artykułów popularnonaukowych i eksperckich związanych z jej specjalizacją zawodową.

„per aspera ped astra” – przez ciernie do gwiazd, bo nie zawsze wszystko jest proste, ale drobne niepowodzenia tylko mnie motywują do dalszego szukania i poszerzania swojej wiedzy i umiejętności

W mojej pracy w Klinice przyświeca mi zawsze niezwykle mądre zadnie wypowiedziane przez Giorgio Armani „I prefer to look at a natural woman. A woman should be courageous to become older, not be desperate to look younger than her age”. Dlatego też staram się zawsze podkreślać naturalne piękno, aby nigdy nie stać się kimś kim nie jesteśmy…

Magdalena Borchert

Stylista fryzur

Fryzjerstwo jest jej pasją w zawodzie od 17 lat, niezależna stylistyka, która wciąż szuka okazji do podnoszenia swoich kwalifikacji. Dzięki zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do każdego, sprawia, że klienci czują się nie tylko piękni ale i wyjątkowi…Prywatnie mama dwójki chłopców.

Beata Owsiak

Kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog, obecnie w trakcie studiów magisterskich. Praca, to jej pasja, dlatego każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich kwalifikacji.

Jestem miłośniczką perfekcyjnie wystylizowanych brwi i rzęs. Ponadto specjalizuje się w pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz depilacji. Wykonuje również zabiegi pielęgnacyjne twarzy.

Beauty begins the moment you decide to be yourself.

Coco Chanel

Anna Piętoń

Kosmetolog

Studentka drugiego roku kosmetologii, Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. W 2017 roku uzyskała tytuł Technika Usług Kosmetycznych. 

Obecnie rozwijam swoją wiedzę w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów z problemami dermatologicznymi oraz z dziedziny anti-aging.

Wierzę, że nie tylko dbałość o wygląd zewnętrzny, ale również kompleksowa troska o cały organizm pozwala zachować idealną harmonię pomiędzy duszą a ciałem.

Anna Smuda

Kosmetolog

Anna Smuda- studentka drugiego roku kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Wiceprzewodnicząca koła naukowego „Kosmetologia Profesjonalna”. Płótnem dla jej pracy jest przede wszystkim twarz. Uwielbia wykonywać zarówno zabiegi pielęgnacyjne, jak i stylizować brwi, czy bawić się makijażem. Prowadzi swojego bloga, poświęconego tematyce szerokorozumianej kosmetologii. Chętnie uczestniczy w różnego rodzaju szkoleniach, kursach czy konferencjach, prowadzi również własne badania naukowe, co pozwala jej na stałe dokształcanie i poszerzanie horyzontów. Jej dodatkowymi zainteresowaniami są kulinaria ze szczególnym uwzględnieniem Kuchni Fusion oraz piłka nożna i fotografia.

Jej mottem jest: „The most beautiful cosmetic you can have is passion” – YSL

Zdjęcia z kliniki

Nasze referencje

''

Świetna atmosfera, profesjonalna obsługa. Doradztwo w zakresie koloru włosów, pielęgnacji. Dziękuję i pojawię się ponownie.
Pani Anna
To kolejna moja wizyta w salonie - i na pewno nie ostatnia.
Panie są profesjonalne, mają wiedzę i doświadczenie. No i fantastyczne fotele do masażu, świetna kawa i pełen releks. Czuję się tam jak na wakacjach.
Pani Anna
Cóż więcej mogę powiedzieć - Pani Iza jak zawsze - profesjonalistka!!!!!!
Pani Magdalena
Od włosów po buzie - po każdym zabiegu wyjdziesz zadowolona. Dziewczyny są bardzo mile i profesjonalne. Maja tez fajne oferty w dobrych cenach. Polecam!

''