Yellow peel

Retises jest linią produktów na bazie retinolu, które wzmacniają i przyspieszają efekty zabiegów przeciwstarzeniowych, przeciwtrądzikowych i zwalczających hiperpigmentacje.

Orange peel

Najsilniejszy na świecie peeling na bazie retinaldehydu. Nie wywołuje efektu złuszczania. Nie jest również fotouczulający, co pozwala na wykonywanie go całorocznie. Doskonale ujędrnia skórę, zwęża rozszerzone pory, zapewnia lepsze przyswajanie substancji aktywnych przez skórę (staje się ona bardziej chłonna). Jest idealnym dopełnieniem innych zabiegów

3 retises CT

no/

DNA Recovery peel

Zabieg naprawiający uszkodzenia posłoneczne. Przeznaczony dla cer dotkniętych zaawansowanym fotostarzeniem.

Peeling PQ Age

Rewitalizujący peeling, nie wywołujący efektu łuszczenia się. Może być wykonywany przez cały rok, bez ryzyka fotouczuleń. Działa liftingująco, stymuluje do odnowy i regeneracji głębokie warstwy skóry w bardzo delikatny sposób.

Azelac peel Sesderma

Zabieg z kwasem azelainowym, przeznaczony dla skór wrażliwych, borykających się z trądzikiem różowatym. Redukuje stan zapalny i rumień towarzyszący rozszerzonym naczyniom.

Mandelac peel Sesderma

Zabieg z kwasem migdałowym, przeznaczony dla skór mieszanych i tłustych, ale również wrażliwych ze skłonnością do trądziku. Działa przeciwzmarszczkowo, odświeża i rozjaśnia cerę.

Lactipeel Sesderma

Zabieg z kwasem mlekowym, przeznaczony dla cer suchych, odwodnionych. Głęboko nawiża, napina i rozjaśnia skórę.

Argipeel Sesderma

Zabieg z argininą dedykowany skórom bardzo wrażliwym. Działa odświeżająco, rozświetlająco oraz antyoksydacyjnie. Przeznaczony jest również dla osób, nieteolerujący innych peelingów.

Ferulac Sesderma

Zabieg z kwasem ferulowym, redukujący objawy starzenia, poprawiający napięcie, zagęszczenie skóry. Niweluje przebarwienia posłoneczne i hormonalne.

Salipeel Sesderma

Zabieg z kwasem salicylowym, przeznaczony dla skór reaktywnych, trądzikowych. Reguluje wydzielanie sebum, redukuje blizny.

Melaspeel G Sesderma

Zabieg przeciwzmarszczkowy, na bazie formuły roztworu Jessnera. Przeznaczony dla cer dojrzałych, starzejących się.

Refresh Epionce

Zabieg przeznaczony dla każdego rodzaju cery, pomagający wygładzić i oczyścić skórę. To wspaniałe rozwiązanie do wypróbowania przed ważnym wydarzeniem, kiedy chce się wyglądać młodo i świeżo. Powoduje napięcie po stymulacji wymiany komórek, ale nie wywołuje znaczącego złuszczania lub podrażnienia skóry

Cosmelan / Dermamelan

Zabiegi depigmentacyjne, pomagające zlikwidować plamy starcze, hormonalne oraz przebarwienia posłoneczne. Dodatkowym efektem zabiegowym jest przywrócenie skórze blasku i gładkości. Dermamelan został wzbogacony o kwas salicylowy, przez co lepiej sprawdza się w przypadku cer tłustych, łojotokowych.