BIO NUTRI LIFT – nowa odsłona młodości!

BIO NUTRI LIFT to innowacyjne połączenie dwóch zabiegów mezoterapii igłowej Filorga – Hydra Booster oraz Lift Booster. Dzięki synergicznemu działaniu odżywiają, nawilżają i poprawiają elastyczność skóry, aby uzyskać młodszy i wypoczęty wygląd oraz długotrwały lifting skóry. Zabieg mezoterapii igłowej polega na śródskórnym wstrzykiwaniu niewielkich ilości substancji aktywnych o działaniu leczniczym w wybrane obszary.

Hydra Booster zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie i odżywienie skóry dzięki zawartości dwóch preparatów Filorga:   NCTF®135HA o działaniu ujędrniającym i rewitalizującym skórę oraz M-HA18®, który poprawia jej nawilżenie, elastyczność oraz blask.

NCTF®135HA to substancja zawierająca kwas hialuronowy i aż 59 składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry. Zapewnia doskonałe nawilżenie, wygładzenie powierzchownych zmarszczek, ujednolicenie kolorytu i rozświetlenie skóry. M-HA18® to preparat zawierający kwas hialuronowy i glicerol, dający bardzo głębokie nawilżenie i ujędrnienie skóry oraz zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami. Połączenie substancji zawartych w obu produktach to skondensowany zastrzyk odmładzający dla skóry.

FILORGA MEDICAL – francuska firma, lider na rynku medycyny estetycznej. Laboratorium Filorga od ponad 30 lat dostarcza profesjonalne rozwiązania w terapiach przeciwstarzeniowych, w ponad 60 krajach.

W naszej ofercie znajdziecie zabiegi, w których wykorzystujemy produkty Filorga. Doskonały dobór składników stymulujących skórę zapewni efekt, o jakim do tej pory marzyłaś.

Odmłodzona, nawilżona i wyraźnie ujędrniona skóra na dłużej. Zapytaj o zabieg, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb! Zapraszamy.

FILORGA – PROFESJONALNA TERAPIA ANTI-ANGING
Hydra booster
Lift booster
Bio nutri lift
Nctf