Klinika Młodości

Klinika młodości to wyjątkowe i klimatyczne miejsce w którym nie tylko odpoczniesz, ale przede wszystkim profesjonalnie o Ciebie zadbamy. Nasza ponad 200 m nowoczesna przestrzeń przygotowana jest do realizacji naszych zadań i postawionych celów, a najważniejszy z nich to satysfakcja klienta.

Nie chcemy Cię zmieniać, nie chcemy byś jutro była kim innym…

My chcemy podkreślić Twoje naturalne piękno….
Serdecznie zapraszamy

Zobacz wszystkie oferowane zabiegi

ZAPYTAJ EKSPERTA

Dr n. med. Izabela Załęska

Międzynarodowy ekspert w dziedzinie Kosmetologii estetycznej. Wieloletni praktyk, trener, a także nauczyciel akademicki, w tym także na studiach podyplomowych dla lekarzy. W latach 2011–2015 pełniła funkcję Dziekana i Rektora w placówkach niepublicznego szkolnictwa wyższego związanego z kosmetologią. Współtwórca linii kosmoceutyków brytyjskiej firmy Body Empire. Adiunkt i Kierownik Zakładu Kosmetologii Profesjonalnej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Koordynator kierunku Kosmetologia w PPWSZ w Nowym Targu. Członek międzynarodowej organizacji Society of Cosmetic Scientists oraz ekspert Instytutu Praktyki Zabiegów Estetycznych. Dr Izabela Załęska to także specjalista na co dzień pracujący w Klinice Młodości w Krakowie oraz klinikach medycznych LuxMedica i SW11 w Londynie. Autorka licznych publikacji oraz artykułów popularnonaukowych i eksperckich związanych z jej specjalizacją zawodową. Prelegent wielu konferencji tematycznych i naukowych w swojej dziedzinie.

Oferta

Kosmetologia estetyczna

Niedoskonałości, drobne defekty, któż ich nie ma i kto nie chciałby się ich pozbyć? Doskonałej jakości preparaty i wysokiej klasy aparatura doskonale wygrywają walkę z czasem i potrafią skorygować wszelkie fizyczne „usterki” i niedociągnięcia.

Kosmetologia profesjonalna

Coraz częściej zwyczajowy skalpel zastąpić mogą profesjonalne zabiegi, bazujące na najwyższej jakości kosmetykach i preparatach, doskonale odbudowujące i regenerujące. Wybór takich zabiegów, wsparty profesjonalną poradą to początek realizacji marzeń o zdrowym i nieskazitelnym wyglądzie.

Pielęgnacja ciała

Czasem inwestycja w doskonałej jakości  kosmetyki to za mało! Potrzeba profesjonalnej porady i zabiegów dopasowanych do wieku oraz aktualnego stanu naszej skóry, które zapewnią nawilżenie, piękny wygląd i zdrowie.

Pielęgnacja dłoni i stóp

Piękne i zadbane –  dłonie i stopy – to nasza wizytówka, o którą należy dbać i to bez względu na porę roku. Manicure i pedicure to podstawowe i obowiązkowe zabiegi, które uzupełnione odpowiednią pielęgnacją dają rewelacyjne i długotrwałe efekty nawilżająco-regenerujące.

Fryzjerstwo

Marzenie o nowym kolorze włosów, konieczność spektakularnej metamorfozy lub szybkiej zmiany, na godzinę przed wielkim wyjściem?  To wszystko jest możliwe jeśli Wasze fryzury powierzacie profesjonalistom.

Sauna IR i Solarium

Chwila relaksu i odrobina luksusu, na który możemy, a czasem po prostu musimy sobie pozwolić. Wyjątkowa dawka pozytywnej energii.

Przed i Po

Przed i Po

Czasem jedno spojrzenie wystarczy, by przyzwyczaić się do doskonałego wyglądu i zapomnieć o tym, co było.

Eventy i Vouchery

Zarezerwuj termin

Klinika Młodości

    Imię

    Adress e-mail

    Temat

    Twoja wiadomość

    [recaptcha size:compact]