Najnowszy laser diodowy emitujący wiązkę o energii 980 nm to skuteczne narzędzie do zamykania naczynek. Laser diodowy 980 nm pozwala usuwać tzw. “pajączki”, znacząco poprawiając wygląd oraz estetykę skóry. Laser diodowy posiada innowacyjną głowicę zabiegową z połączeniem światłowodowym, co gwarantuje najlepsze efekty zabiegowe i najwyższą wydajność urządzenia.

Laser diodowy o wiązce laserowej 980 nm, który idealnie sprawdza się w likwidacji rozszerzonych naczynek. Laser diodowy znakomicie usuwa naczynka zrówno na twarzy jaki i na całym ciele, przywracając utraconą estetykę oraz komfort. Energia lasera 980 nm jest przekazywana do głowicy zabiegowej za pomocą technologii światłowodu dzięki czemu wszystkie parametry urządzenia zostają zachowane na najwyższym poziomie bez utraty mocy. Laser diodowy 980 nm to nie tylko skuteczność ale również nowoczesny wygląd. Urządzenie zostało wyposażone w duży dotykowy ekran.

Zabiegi laserem diodowym są nieinwazyjne oraz bezpieczne dla zdrowia. Nie wymagają również wkuwania igły jak ma to miejsce przy tradycyjnych metodach usuwania “pajączków”. Dodatkową zaletą urządzenia jest niska bolesność zabiegów, dzięki czemu nie trzeba stosować podczas nich znieczulenia.

 Zabiegi są szybkie i bezbolesne.