Nanopore Turbo Roller to rewolucyjne urządzenie przeznaczone do indukcji oraz stymulowania produkcji kolagenu w skórze, które stanowi najnowocześniejszą metodę mezoterapii. Pozwala ono na wprowadzenie substancji aktywnych przy pomocy automatycznego nakłuwania, ograniczając przy tym bolesność zabiegu do absolutnego minimum.

Nieinwazyjny zabieg medyczny – mezoterapia mikroigłowa o podwójnym działaniu:

  1. pobudza syntezę kolagenu i elastyny poprzez uruchomienie mechanizmów autonaprawy skóry
  2. Zwiększa wnikanie składników czynnych: przenosi składniki aktywne zawarte w specjalnym koktajlu zabiegowym do najgłębszych warstw skóry (mezoterapia transdermalna)

 

Zabiegi przy wykorzystaniu Nanopore Turbo Roller mają działanie:

  • odmładzające,
  • spłycające blizny i zmarszczki,
  • odżywiające skórę,
  • ujędrniające,
  • eliminujące cellulit,
  • wzmacniające odporność tkanki łącznej,
  • poprawiające owal twarzy.

 

Nanopore jest niemal bezbolesny. To zasługa zupełnie innej budowy igieł i sposobu ich poruszania się, a skóra szybciej się regeneruje. Mikroigły w Nanopore są proste, a nie zaokrąglone, jak w tak zwanych „penach”. Igły w Nanopore wykonują aż 1000 ruchów na sekundę, dzięki czemu wywołują elektryczność na głębokości mniejszej niż 1 milimetr w skórze. Pobudzają one czynniki wzrostu do naturalnej odbudowy. Jeśli więc połączy się peeling z Nanopore (najpierw peeling, następnie igły), ich działanie podwaja się lub potraja. Nie ma natomiast skutków ubocznych (lub występują bardzo rzadko), podrażnień i krwawienia znanych z igieł poprzedniej generacji. W związku z tym po wyjściu z gabinetu wygląda się dobrze: bez rumienia i śladów nakłuć. Jest to więc przełomowy zabieg, który przekona osoby  niezdecydowane na kurację odmładzającą.

Zobacz jak wygląda zabieg > WIDEO