NICI PLLA SPRING – Implementacja tych nici jest bezbolesna.

Pozostają one w skórze działając jako biostymulator. Ulegają biodegradacji, czyli mówiąc kolokwialnie‐ rozpuszczeniu w ciągu kilku miesięcy. Ale ze względu na pobudzenie przez nie fibroblastów do wytworzenia kolagenu i elastyny efekty ich działania obserwuje się nawet przez 2‐ 3 lata. Poprawiają strukturę skóry i przywracają młodzieńczy wygląd.

Połączenie zabiegu NICI PLLA SPRING z terapią preparatem SUNEKOS 1200 – regeneracyjno – stymulującym to autorki pomysł specjalisty medycyny estetycznej Krzysztofa Kwela. Pierwszymi adresatami takiego połączenia zabiegowego były osoby na stałe mieszkające za granicą, które przylatywały do Polski na zaledwie kilka dni. Oczekiwały bezoperacyjnego liftingu twarzy, który daje natychmiastowe efekty a jednocześnie jest zbiegiem mało inwazyjnym, który nie pozostawia zasinień i blizn oraz nie będzie przeciwskazaniem do lotu samolotem oraz do stawienia się w miejscu pracy za kilka dni.

Tak właśnie narodziła się koncepcja zabiegu łączonego: Sunekos i Crystalys lub Sunekos i nici PLLA. Zabieg wzbudza duże zainteresowanie, gdyż przynosi spektakularne efekty.

Zabieg wykonywany jest przez dyplomowanego lekarza Krzysztofa KWELAcertyfikowanego chirurga w zakresie medycyny estetycznej.