Wykorzystaj moc wodoru w oczyszczaniu skóry z najnowszym urządzeniem, łączącym w sobie hydradermabrazję i oczyszczanie wodorowe.

Dzięki hydroREGEN, dogłębnie oczyścisz, dotlenisz i odżywisz suchą, zniszczoną i zmęczoną skórę. Głowica do oczyszczania wodorowego wprowadza cząsteczki aktywnego wodoru do głębszych warstw skóry. Pozwala to na bardzo głębokie i skuteczne oczyszczenie skóry, nieosiągalne w innych metodach oczyszczania skóry.

Wykorzystanie wodoru jest tu istotne, z uwagi na wielkość jego cząsteczek. Wodór bez przeszkód dociera do głębokich warstw skóry, eliminując wolne rodniki odpowiadające za proces starzenia się skóry

Na czym polega moc aktywnego wodoru w hydroREGEN?

Peeleng z wykorzystaniem hydroREGEN dostarcza cząsteczki aktywnego wodoru do bardzo głębokich warstw skóry, które oczyszczają ją na poziomie komórkowym. Wykorzystanie tego pierwiastka w zabiegach kosmetologicznych pozwala przede wszystkim na usunięcie wolnych rodników, które przyczyniają się do uszkodzenia włókien kolagenowych, wysuszenia oraz zwiększenia wrażliwości skóry na podrażnienia.

Jak urządzenie hydroREGEN wykorzystuje aktywny wodór do usunięcia wolnych rodników?

Urzadzenie wykorzystuje skoncentrowany strumień wody podawany pod bardzo wysokim ciśnieniem. Wytwarzany strumień wody transportuje wodór, który dzięki swoim niewielkim rozmiarom może bez przeszkód dotrzeć do bardzo głębokich warstw skóry. Tylko wzbogacona dawka aktywnego wodoru pozwala na tak dokładne oczyszczenie porów skóry.

Jak wygląda zabieg oczyszczania wodorowego z hydroREGEN?

Zabieg oczyszczania wodorowego składa się z kilku podstawowych etapów, które synergicznie przynoszą niespotykane wcześniej, dogłębne uczucie oczyszczonej skóry.

  1. Oczyszczenie skóry z martwego naskórka i pobudzenie jej krążenia za pomocą peelingu kawitacyjnego, który przygotowuje skórę do głównego zabiegu oczyszczania wodorowego
  2. Dogłębne oczyszczenie za pomocą głowicy hydroREGEN do oczyszczania wodorowego, eksfoliacji i dotlenienia skóry .
  3. Wprowadzenie w głąb skóry substancji aktywnych – infuzja tlenowa
  4. Wtłaczanie składników aktywnych głowicą ultradźwiękową. Wyzwalając tarcie komórek wyzwala efekt rozluźnienia struktur skórnych, które pozwala na lepszy transport składników aktywnych w przestrzeń międzykomórkową.
  5. Napięcie i uelastycznienie skóry z wykorzystaniem fali radiowej
  6. Kojący zabieg z wykorzystaniem głowicy chłodzącej.

Efekty zabiegu oczyszczania wodorowego

Najbardziej widocznym efektem jest niespotykany wcześniej poziom oczyszczenia skóry z wolnych rodników, usunięcie martwego naskórka oraz poprawienie jej napięcia i nawilżenia. Skóra po zabiegu nabiera zdrowego kolorytu, jest przyjemna i delikatna w dotyku. Po wykonaniu zabiegu utrzymuje się uczucie niezwykle dogłębnego oczyszczenia oraz odżywienia skóry.