Indywidualnie dobierane zabiegi przy użyciu sauny ozonowej

POWER MIX

POWERMIX rewolucja w pielęgnacji włosów! Już dziś w ofercie Kliniki Młodości!

KOLOR, ODBUDOWA, WZMOCNIENIE, WYGŁADZENIE, ODŻYWIENIE – wszystko czego potrzebujesz, by Twoje włosy odzyskały blask, piękny wygląd i zyskały ochronę!

Marzysz o włosach pięknych jak w telewizyjnej reklamie? POWERMIX to odpowiedź na Twoje potrzeby – idealna maska, którą dobierze fryzjer. KURACJA “SZYTA” NA MIARĘ!!! Zapraszamy!

ANTI FRIZZ

Anti frizz – to nawilżający zabieg, szczególnie polecany do włosów suchych, łamliwych, zniszczonych zabiegami chemicznymi.

Wystarczy jedno zastosowanie, by poczuć różnicę! Twoje włosy będą podatne na stylizację i przestaną się puszyć w wilgotnym środowisku. Jedwabiste w dotyku, gładkie, a wizualnie zdrowe i lśniące. Zabieg anti-frizz chroni włosy przed czynnikami zewnętrznymi.

CRISTALCEUTIC

Rewolucyjna ochrona od marki L’Oréal. Piękne i błyszczące kolorem włosy nawet do 6 tygodni? Teraz to już nie marzenia, to pewność.

Dzięki usłudze krystalizacji koloru – CRISTALCEUTIC – Twoje włosy będą wyglądać olśniewająco i to dosłownie! Zawarte w serum mikrokryształki, wnikając w strukturę włosa, otaczają pigment koloru – zapewniając jego trwałość i blask.

Koloryzacja – Serum – Spray finalizujący i voilà! Gwarantujemy, że nie opędzisz się od spojrzeń zachwytu.