Produkt amerykańskiej firmy stworzony został z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, które umożliwiają przeciwdziałanie procesowi starzenia się skóry.

Unikalne połączenie kwasów i przeciwutleniaczy pozwala na: rozjaśnienie skóry, dodanie jej blasku, usunięcie przebarwień skóry, poprawę wyglądu blizn potrądzikowych, zmniejszenie drobnych zmarszczek, stymulację produkcji kolagenu i elastyny, co umożliwia przebudowę skóry.

The Perfect Peel jest jedynym peelingiem zawierającym glutation zwalczający działanie wolnych rodników, wzmacniający struktury komórek i hamujący powstawanie melaniny w skórze.

Aby właściwie zadbać o skórę po zabiegu peelingiem The Perfect Peel, pacjent otrzymuje zestaw domowej pielęgnacji skóry.

Przebieg zabiegu jest przewidywalny, co pozwala na wybór dni złuszczania w terminie dogodnym dla klienta. Po dwóch dniach rozpoczyna się proces złuszczania, który trwa dwa-trzy dni. Skóra goi się w ciągu siedmiu dni, pełen efekt przebudowy skóry i odmłodzenia jest widoczny po 28 dniach.

The Perfecrt Peel może być stosowany na twarza oraz inne obszary ciała takie jak dekolt, szyja, dłonie, plecy.

Jak to działa?
The Perfect Peel jest jedynym peelingiem zawierającym glutation. To silny antyoksydant produkowany przez ludzki organizm w celu zahamowania procesów starzenia.

Wskazania:

  • rozjaśnienie skóry, dodanie jej blasku
  • usunięcie lub zmniejszenie przebarwień skóry
  • redukcję wielkości porów
  • zmniejszenie drobnych linii i spłycenie zmarszczek